Seinäjoki

VV-Kuivaus Seinäjoki

Seinäjoen VV-Kuivaus pitää huolen siitä, että vesivahingot, kylpyhuoneremontit, asbestipurkutyöt ja valesokkelien korjaukset hoidetaan Seinäjoella 100 % kunnolla tekemisen meiningillä. Violetin tiimimme löydät Kapernaumin teollisuusalueelta. Miten voimme auttaa sinua?

 

Palvelumme:

  • Vesivahinkojen korjaus
  • Kylpyhuoneremontit
  • Asbestipurkutyöt
  • Valesokkelin korjaus
24h päivystys
Ota yhteyttä
Lähetä sähköpostia

Henkilöstöä Seinäjoella

Timo Tammela
Yksikönpäällikkö, yrittäjä

040 547 0177

timo.tammela@vv-kuivaus.fi

Mikko Keskinen
Työnjohtaja
040 720 9888

mikko.keskinen@vv-kuivaus.fi

Eetu Periaho, VV-Kuivaus Seinäjoki

Eetu Periaho

Työnjohtaja

050 466 3729

eetu.periaho@vv-kuivaus.fi

Jarmo Rajala

Työnjohtaja

045 7750 6115

jarmo.rajala@vv-kuivaus.fi

Matti Vuorio

Matti Vuorio

Työnjohtaja

040 547 0830

matti.vuorio@vv-kuivaus.fi

Juha Kytömäki

Työnjohtaja

040 5013893

juha.kytomaki@vv-kuivaus.fi

Juhani Rantala
Kuivausasiantuntija, Yrittäjä

040 547 0166

juhani.rantala@vv-kuivaus.fi

Mika Rantala
Kosteuskartoittaja, yrittäjä

040 724 6433

mika.rantala@vv-kuivaus.fi

Tero Alavainio
Kosteuskartoittaja
040 171 3571

tero.alavainio@vv-kuivaus.fi

Laura Kaukonen

Tarjouslaskija

laura.kaukonen@vv-kuivaus.fi

Seinäjoen toimipiste