Vaasa

VV-Kuivaus Vaasa Oy

Vaasan VV-Kuivaus varmistaa, että vesi- tai palovahingon sattuessa vaasalaiset kodit palautetaan turvasatamiksi arjen keskelle.

 

Palvelumme:

  • Vesivahinkojen korjaus
  • Palovahinkojen korjaus
24h päivystys
Ota yhteyttä
Lähetä sähköpostia

Henkilöstöä Vaasassa

Lauri Haavisto
Yksikön päällikkö, yrittäjä

040 739 3383

lauri.haavisto@vv-kuivaus.fi

Juha Tuomisto
Työnjohtaja
040 183 2616

juha.tuomisto@vv-kuivaus.fi

Simon Gäddnäs

Työnjohtaja

040 718 5555

simon.gaddnas@vv-kuivaus.fi

Juho Nätynki

Työnjohtaja

044 4910 387

juho.natynki@vv-kuivaus.fi

Iiro Gröndahl

Työnjohtaja

050 477 4797

iiro.grondahl@vv-kuivaus.fi

Jari Aalto
Kosteuskartoittaja

040 547 1919

jari.aalto@vv-kuivaus.fi

Tommy Vuojolainen
Kosteuskartoittaja

040 179 0027

tommy.vuojolainen@vv-kuivaus.fi

Kristian Westerlund
Palovahinkoasiantuntija
040 578 7994

kristian.westerlund@vv-kuivaus.fi

Lea Koivisto VV-Kuivaus

Lea Koivisto
Toimistoassistentti

045 775 06084

lea.koivisto@vv-kuivaus.fi

Tiina Nordberg

Toimistoassistentti

040 128 1168

tiina.nordberg@vv-kuivaus.fi

Vaasan toimipiste