Vasa

VV-Kuivaus Vaasa Oy

När en vatten- eller brandskada händer i ett hem i Vasa rycker VV-Kuivaus team i Vasa ut för att återställa hemmet till den lugna oas det var innan.

 

Våra tjänster:

  • Renovering av vattenskador
  • Renovering av brandskador

Personalen i Vasa

Lauri Haavisto
Enhetschef, företagare

040 739 3383

lauri.haavisto@vv-kuivaus.fi

Juha Tuomisto
Ansvarig arbetsledare

040 183 2616

juha.tuomisto@vv-kuivaus.fi

Juho Nätynki
Arbetsledare

044 4910 387

juho.natynki@vv-kuivaus.fi

Jarmo Nostaja
Arbetsledare

044 792 1205

jarmo.nostaja@vv-kuivaus.fi

Jari Aalto
Fuktkartläggare

040 547 1919

jari.aalto@vv-kuivaus.fi

Tommy Vuojolainen
Fuktkartläggare

040 179 0027

tommy.vuojolainen@vv-kuivaus.fi

Kristian Westerlund
Expert på brandskador
040 578 7994

kristian.westerlund@vv-kuivaus.fi

Marko Myllymäki
Fuktkartläggare

044 7512 122

marko.myllymaki@vv-kuivaus.fi

Paula Jansson - VV-Kuivaus

Paula Jansson
Kontorsassistent

050 5211 217

paula.jansson@vv-kuivaus.fi

Verksamhetspunkt i Vasa